Zespół 5na30

Jesteśmy parą (jeszcze) studentów, która wierzy, że nie trzeba rezygnować z przyjemności aby zadbać o naszą planetę oraz zbliżyć się do natury. Lubimy spędzać czas ze znajomymi, chodzić na długie spacery i spędzać czas na świeżym powietrzu. Lubimy poznawać nowe koncepty, robić nowe nieznane nam rzeczy i przede wszystkim lubimy odkrywać nowe, ciekawe inicjatywy w które autor włożył całe swoje serce.

Image

Gosia

Skromna i pełna uśmiechu studentka Uczelni Ekonomicznej. Pasjonatka zdrowego trybu życia, zróżnicowanej diety i aktywności fizycznej. Kocha optymalizować swoje działania i otoczenie, aby przynosiło jak najwięcej korzyści, przynosząc jak najmniej strat. Posiada silne poczucie estetyki i ciepła domowego. Pełna przekonania, że:
"Rzeczy dobre dla nas i dla naszej planety to jedno i to samo!"

Michał

Pełen energii i entuzjamu, student Uczelni Medycznej. Osoba typu:

“Niemożliwe? Nie ma rzeczy niemożliwych”

Entuzjasta nowych technologii, mający wizje wykorzystania jej w celu pozostawieniu świata lepszym niż się go zastało. Całkiem twardy na zewnątrz, ale równocześnie z wielkim, cieplutkim i mięciutkim serduszkiem. Koło małego króliczka do adopcji nie przejdzie obojętnie i nie ma nawet mowy, aby trzymał go w klatce, dlatego jest posiadaczem małego, biało-czarnego króliczka imieniem Kulka.

Image
Image

Ania

Troskliwa i optymistyczna założycielka szkoły językowej LangLab. Otwarta na nowości i przebojowa właścicielka dwóch jaszczurek, mieszkających na tarasie. Jest otwarta na świat i nie boi się kontrowersyjnych opinii, a co najważniejsze, ciągle dąży do samodoskonalenia. Pomimo tego, że Jej podręczny kalendarz zwykle jest przepełniony planami, zawsze znajdzie czas dla przyjaciół.


© 2020 Michał Borowski i Małgorzata Wójtowicz Napisz do nas!

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies). Pozostając na stronie, wyrażasz na to zgodę. Przeczytaj więcej tutaj