Beauty is in the Nature


Kieszonkowa Kawa

Niektóre porady są trudniejsze do wprowadzenia w życie niż inne. Jedną z nich jest przychodzenie do kawiarni z własnym kubkiem. Teoretycznie zabranie przenośnego naczynia przed wyjściem na uczelnie czy do pracy brzmi przystępnie, jednak decyzja o wybraniu się do kawiarni najczęściej pojawia się u mnie z dala od domu. Jeśli macie podobnie to powinno Wam się spodobać moje rozwiązanie.
Odpowiedź na ten problem znalazłem przypadkiem na jednym z targów ekologicznych w Warszawie. Spotkałem tam przedstawicieli polskiej dystrybucji kubków "Stojo". Są to przenośne naczynia utrzymujące temperaturę napoju dłużej, niż papierowe propozycje kawiarni. Ich wygląd to kwestia indywidualna, jednak osobiście postrzegam je jako designerskie i ładne. Co wyróżnia ten produkt to możliwość złożenia go w kompaktowy dysk, który spokojnie znajdzie swoje miejsce w codziennym plecaku czy kieszeni kurtki.
Przyznam się, że preferuję kawę w stylu Amerykańskim, dlatego mój kubek wybrałem w największym możliwym rozmiarze. Jeśli wolicie mniejsze pojemności to również są dostępne!

Jeśli chcielibyście zaprosić stojo do swojego domu to zachęcamy do zakupu przez nasze linki partnerskie w serwisie Amazon.
Za każdy zakup dostajemy kilka groszy, które umożliwiają prowadzenie bloga oraz testowanie nowych produktów. :)

Stojo na Amazon.pl/Amazon.de
https://amzn.to/2KTbPadPost 4

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies). Pozostając na stronie, wyrażasz na to zgodę. Przeczytaj więcej tutaj