Beauty is in the Nature


Co oznacza 5na30?

Witajcie na naszej stronie i blogu! :)

Zakładając naszą firmę chcieliśmy uprościć kilka niepotrzebnie skomplikowanych spraw. Zauważyliśmy, że proces znajdywania codziennych przedmiotów mających mniej negatywny wpływ na środowisko jest zaskakująco trudny. Z tego powodu powstała prosta idea 5/30 - chcielibyśmy odkryć, starannie wyselekcjonować i podzielić się z Wami 5 wartościowymi produktami co (około) 30 dni.


photo-1484981184820-2e84ea0af397

Szykujemy dla Was pierwszą serię pudełek kładących nacisk na naturalne kosmetyki. Istnieje wiele produktów, których zwyczajnie nie znajdziemy na przeciętnej półce sklepowej. Zamiast wybierać kosmetyki wielkich koncernów z jeszcze większych fabryk, wybraliśmy się na poszukiwania mniejszych, często rodzinnych wytwórni produktów z dobrym składem. W tajemnicy testujemy je z przyjaciółmi od wielu miesięcy i wybieramy takie, które mogłyby się Wam spodobać. Skóra każdej osoby jest inna i potrzebuje odmiennej pielęgnacji, dlatego odkrycie swojego idealnego połączenia może zająć kilka pudełek. Dla osób o mniej wybrednej skórze, które lubią zmiany nasze pudełka są dobrym sposobem na comiesięczne eksperymentowanie.

Odnośnie naszej strony - Będziemy tutaj tworzyć i publikować artykuły na różne tematy, zaczynając od ekologii, środowiska, kosmetyków po okresowe przepisy kulinarne i wiele innych. Chcielibyśmy, aby nasza relacja była dwustronna. Chcemy zająć się tematami, które nas bardzo interesują, natomiast jesteśmy przekonani, że Wy również możecie nas nauczyć czegoś ciekawego i razem będziemy bardziej świadomie podchodzić do codziennych wyborów.

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies). Pozostając na stronie, wyrażasz na to zgodę. Przeczytaj więcej tutaj