Autor: Majk | Opublikowane: | Kategoria:

Nie wszystkie "eko" działania oraz produkty służą środowisku. Dzisiaj rozmawiamy o kilku przykładach ekościemy, o tym czy herbata powinna być reklamowana jako wegańska oraz o tym co oznacza narysowany króliczek lub listek na produktach spożywczych.

Serdecznie zapraszamy do posłuchania naszej rozmowy i włączenia się w dyskusję, Gosia (współzałożycielka 5na30) oraz Ania (właścicielka szkoły językowej LangLab).

Można nas posłuchać na 8 największych platformach podcastowych. Linki na naszej stronie w zakładce "podcast".

Wspomniane materiały: http://baranowscy.eu/wordpress/greenwashing-czyli-ekosciema/ https://www.swps.pl/strefa-designu/blog/19892-etyczna-moda-czyli-jaka https://www.nanowosmieci.pl/greenwashing/ https://linktr.ee/kosmetykibezokrucienstwa https://logicalharmony.net https://linktr.ee/pinkminkstudio

Powiedz TAK naszemu Newsletterowi 💍

Cześć! 
Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera. Postaramy się nie przepełniać Twojej skrzynki pocztowej. Planujemy specjalne promocje dla subskrybentów, w dodatku wygodnie poinformujemy Cię o nowościach w naszym sklepie i na blogu. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania tych wiadomości klikając w odpowiedni przycisk na dole każdego mail'a.


© 2020 Michał Borowski i Małgorzata Wójtowicz Napisz do nas!

Do prawidłowego funkcjonowania naszej strony potrzebne są ciasteczka (pliki cookies), czy wyrażasz na to zgodę?. Przeczytaj więcej tutaj